Kursy

Suwnice, wciągniki, wciągarki i żurawie warsztatowe

600 + 172 zł
Miejsce: Wrocław

Szkolenie na obsługę suwnic przeprowadzamy na terenie naszego Ośrodka we Wrocławiu lub na terenie zakładu pracy Klienta posiadającego odpowiednie urządzenie z aktualnymi badaniami technicznymi UDT.

Wymagania dla kandydatów: 
– pełnoletność
– wykształcenie minimum podstawowe
 

Rodzaje uprawnień:

kat. II S suwnice, wciągniki i wciągarki sterowane z poziomu roboczego oraz żurawie stacjonarne warsztatowe

kat. I S- suwnice , wciągniki i wciągani sterowane z poziomu roboczego lub z kabiny oraz żurawie stacjonarne – warsztatowe

Informacje dotyczące organizacji:

Kurs składa się z czterech, pięciu spotkań, zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach porannych i popołudniowych w zależności od dyspozycyjności kursantów. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom szkolimy również w weekendy.
Proces szkolenia obejmujący zajęcia teoretyczne oraz praktyczne dopasowany jest do umiejętności i predyspozycji uczestników szkolenia oraz został oparty o program Urzędu Dozoru Technicznego.

Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez Wykładowców oraz Instruktorów, posiadających wiedzę teoretyczną, praktyczną oraz doświadczenie w zakresie zagadnień poruszanych na szkoleniu. Kadra posiada również uprawnienia instruktorskie wydane przez Akademię Urzędu Dozoru Technicznego w Gliwicach oraz uprawnienia pedagogiczne.Po ukończeniu szkolenia kandydat przystępuje do egzaminu składającego się z części teoretycznej i praktycznej przed Komisją egzaminacyjną. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu, egzaminowany otrzymuje zaświadczenie kwalifikacyjne.

Uprawnienia operatora suwnic, które otrzymuje uczestnik szkolenia po pozytywnie zdanym Egzaminie Państwowym są uprawnieniami dożywotnimi.

Oferta dla firm:
Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia u Klienta w obrębie Dolnego Śląska, jednak w takim przypadku minimalna liczba uczestników to osiem osób. Oferta cenowa przygotowana jest indywidualnie według potrzeb Klienta.

Gdzie i kiedy

Wrocław

Suwnice, wciągniki, wciągarki i żurawie warsztatowe

ul. Miechowity 2

71-321-93-93

Szukasz najlepszego ośrodka szkoleniowego?

Lepszego nie znajdziesz