Kursy

Podesty ruchome, Zwyżki, Podnośniki Koszowe

600 + 172 zł
Miejsce: Wrocław

Szkolenie na obsługę podestów ruchomych samojezdnych i wolnobieżnych przeprowadzamy na terenie naszego Ośrodka we Wrocławiu lub na terenie zakładu pracy Klienta posiadającego odpowiednie urządzenie z aktualnymi badaniami technicznymi UDT.

Wymagania dla kandydatów:
– pełnoletność
– wykształcenie minimum podstawowe
 

Rodzaje uprawnień:

kat. II P – podesty ruchome wiszące, 
podesty ruchome masztowe, 
podesty ruchome stacjonarne,

kat. I P – podesty ruchome przejezdne wolnobieżne (tzw. podnośniki nożycowe) 
podesty ruchome przewoźne (tzw. pająki podczepiane pod samochód), 
podesty ruchome samojezdne (montowane na pojeździe – podnośniki 
koszowe)

Informacje dotyczące organizacji:

Kurs składa się z czterech, pięciu spotkań, zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach porannych i popołudniowych w zależności od dyspozycyjności kursantów. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom szkolimy również w weekendy.
Proces szkolenia obejmujący zajęcia teoretyczne oraz praktyczne dopasowany jest do umiejętności i predyspozycji uczestników szkolenia oraz został oparty o program Urzędu Dozoru Technicznego.

Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez Wykładowców oraz Instruktorów, posiadających wiedzę teoretyczną, praktyczną oraz doświadczenie w zakresie zagadnień poruszanych na szkoleniu. Kadra posiada również uprawnienia instruktorskie wydane przez Akademię Urzędu Dozoru Technicznego w Gliwicach oraz uprawnienia pedagogiczne.

Po ukończeniu szkolenia kandydat przystępuje do egzaminu składającego się z części teoretycznej i praktycznej przed Komisją egzaminacyjną. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu, egzaminowany otrzymuje zaświadczenie kwalifikacyjne.Uprawnienia operatora podestów, które otrzymuje uczestnik szkolenia po pozytywnie zdanym Egzaminie Państwowym są uprawnieniami dożywotnimi.

Oferta dla firm:
Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia u Klienta w obrębie Dolnego Śląska, jednak w takim przypadku minimalna liczba uczestników to osiem osób. Oferta cenowa przygotowana jest indywidualnie według potrzeb Klienta.

Gdzie i kiedy

Wrocław

Podesty ruchome, Zwyżki, Podnośniki Koszowe

ul. Miechowity 2

71-321-93-93

Szukasz najlepszego ośrodka szkoleniowego?

Lepszego nie znajdziesz