Kursy

Dźwigi towarowo-osobowe, budowlane, szpitalne

600 + 172 zł
Miejsce: Wrocław

Szkolenie na Obsługę dźwigów towarowo-osobowych przeprowadzamy na terenie naszego Ośrodka lub na terenie zakładu pracy Klienta posiadającego odpowiednie urządzenie z aktualnymi badaniami technicznymi UDT.

Na terenie Ośrodka posiadamy odpowiednie urządzenie do przeprowadzenia szkolenia!

Wymagania dla kandydatów: 
– pełnoletność
– wykształcenie minimum podstawowe
 

Rodzaje uprawnień:

kat. II D dźwigi budowlane:

-towarowe oraz wyciągi towarowe przewoźne i przenośne,

-towarowo- osobowe,

kat. I D dźwigi towarowe ze sterowaniem wewnętrznym i szpitalne.

Informacje dotyczące organizacji:

Kurs składa się z czterech, pięciu spotkań, zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach porannych i popołudniowych w zależności od dyspozycyjności kursantów. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom szkolimy również w weekendy.
Proces szkolenia obejmujący zajęcia teoretyczne oraz praktyczne dopasowany jest do umiejętności i predyspozycji uczestników szkolenia oraz został oparty o program Urzędu Dozoru Technicznego.

Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez Wykładowców oraz Instruktorów, posiadających wiedzę teoretyczną, praktyczną oraz doświadczenie w zakresie zagadnień poruszanych na szkoleniu. Kadra posiada również uprawnienia instruktorskie wydane przez Akademię Urzędu Dozoru Technicznego w Gliwicach oraz uprawnienia pedagogiczne.

Po ukończeniu szkolenia kandydat przystępuje do egzaminu składającego się z części teoretycznej i praktycznej przed Komisją egzaminacyjną. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu, egzaminowany otrzymuje zaświadczenie kwalifikacyjne.

Uprawnienia UDT, które otrzymuje uczestnik szkolenia po pozytywnie zdanym Egzaminie Państwowym są uprawnieniami dożywotnimi.

Oferta dla firm:
Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia u Klienta w obrębie Dolnego Śląska, jednak w takim przypadku minimalna liczba uczestników to osiem osób. Oferta cenowa przygotowana jest indywidualnie według potrzeb Klienta.

Gdzie i kiedy

Wrocław

Dźwigi towarowo-osobowe, budowlanych, szpitalnych

ul. Miechowity 2

71-321-93-93

Szukasz najlepszego ośrodka szkoleniowego?

Lepszego nie znajdziesz