Kursy

Kurs NDT- Badania wizualne VT1/VT2

1900/2300/3900 zł
Miejsce:

Kurs NDT- Badania wizualne VT1/VT2 przeprowadzamy na terenie Ośrodka 2xTAK we Wrocławiu lub na zlecenie Klienta posiadającego odpowiednie zaplecze szkoleniowe do realizacji kursu.

Ośrodek 2xTAK Wrocław posiada atest nr 865/2019 Instytutu Spawalnictwa z Gliwic uprawniający do szkolenia i egzaminowania spawaczy w oparciu o Wytyczne nr W – 14/IS.

Warunki stawiane kandydatom VT1:

  1. ukończyli co najmniej średnią lub zawodową szkołę techniczną
  2. posiadają ważny dowód zadowalającej ostrości widzenia i rozróżnialności kolorów zgodnie z punktem 6.3 normy    EN 473, wystawiony przez lekarza okulistę.

Warunki stawiane kandydatom VT2:

  1. ukończyli z wynikiem pozytywnym szkolenie stopnia I (tylko osoby o co najmniej średnim wykształceniu technicznym) lub
  2. ukończyli z wynikiem pozytywnym krajowy kurs badań nieniszczących-oględziny zewnętrzne i badanie wizualne (tylko osoby o co najmniej średnim wykształceniu technicznym) lub
  3. ukończyli z wynikiem pozytywnym szkolenie na kursach Europejskiego Inspektora Spawalniczego lub Europejskiego Inżyniera Spawalnika stopnia I lub II (EWI, EWE) lub
  4. posiadają aktualną licencję INSTYTUTU SPAWALNICTWA na egzaminowanie Spawaczy oraz
  5. posiadają ważny dowód zadowalającej ostrości widzenia i rozróżnialności kolorów zgodnie z punktem 6.3 normy EN 473, wystawiony przez lekarza okulistę

 

Cena za kursy:

VT1- 1900zł

vt2- 2300zł

vt1/vt2-3900zł

 

Informacje dotyczące organizacji:

Szkolenie trwa tydzień czasu, zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach porannych lub popołudniowych, w zależności od dyspozycyjności czasowych uczestników.
Proces szkolenia obejmujący zajęcia teoretyczne oraz praktyczne dopasowany jest do umiejętności i predyspozycji uczestników szkolenia.

Celem szkolenia jest przygotowanie słuchaczy do egzaminu końcowego według Wytycznych Instytutu Spawalnictwa.

Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez Wykładowców oraz Instruktorów, posiadających wiedzę teoretyczną, praktyczną oraz doświadczenie w zakresie zagadnień poruszanych na szkoleniu. Kadra posiada również uprawnienia instruktorskie oraz uprawnienia pedagogiczne.

Oferta dla firm:
Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia u Klienta w obrębie Dolnego Śląska jednak w takim przypadku minimalna liczba kursantów to siedem osób. Oferta cenowa przygotowana jest indywidualnie według potrzeb Klienta.

Gdzie i kiedy

Wrocław

Kurs NDT- Badania wizualne VT1/VT2

ul. Miechowity 2

6:30 PM to 8:30 PM (EST)

Szukasz najlepszego ośrodka szkoleniowego?

Lepszego nie znajdziesz